Odżywianie psiaka suchą żywnością bądź mokrą – dysproporcje

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Marka Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla czworonogów. Razem z żądaniami konsumentów w ich ofercie można odkryć karmy dla dorosłych czworonogów, zaś też i takie dostosowane dla szczeniąt. Stanowi to zatem szczególnie znaczące dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych znacząco się różni. Zatem z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie makroskładniki odżywcze zapewnia? W niniejszym tekście postaramy się odpowiedzieć na te pytania i dodatkowo zaprezentować propozycję marki Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree zbudowała dwa modele żywności: karmy suche i także karmy mokre. Jeżeli chodzi o te pierwsze w ofercie marki odkryjemy 4 warianty karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla jakichkolwiek ras psów oraz 3 warianty żywności dedykowane dla czworonogów odmian miniaturowych wielkich i także średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została opracowana poprzez zbiór doświadczonych ekspertów z myślą o tym, ażeby dać szczeniętom najskuteczniejszy rozwój. W składzie karmy odkryjemy przede wszystkim mięcho z kurczaka plus ryż, które są perfekcyjne dla drobnych żołądków małych psów. Także karma Pedigree junior uzupełniona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest wskazana szczeniętom w okresie szybkiego przyrostu. Prócz walorów odżywczych należałoby zarówno wspomnieć o atutach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest bajecznie prosty. Posiada zboża, sporą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze oraz substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree zapewniasz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
kup swojemu psu dobrą karmę dla psa https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Oprócz karmy suchej marka świadczy również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa rodzaje: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce oraz cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Każde opakowanie (czyli zarówno pokarm Pedigree w puszce albo w saszetce) zawiera pachnące mięsne kawałki zanurzone w galaretce, która poprawia przyswajanie składników odżywczych ujętych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie zaledwie smaczna, ale również zdrowa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki odżywcze winne za dobre i także zdrowe kości (czyli wapń oraz fosfor), wzmagające odporność (witamina E oraz minerały) i pobudzające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu i utopieniu całości w galaretce.
Streszczając oferta firmy Pedigree w dziale karm dla szczeniąt jest względnie duża, umiemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Nadto są to karmy przygotowane przez firmę, która przebywa na rynku od wielu lat i dodatkowo ciągle udoskonala swoje wyroby bazując na doświadczeniu własnym i specjalistów z którymi współpracuje. Dzięki temuż są więc to karmy perfekcyjnie wpasowane do potrzeb szybko rozwijających się szczeniąt zarówno ze względu na atuty odżywcze, jak i także smakowe.